Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

  • Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar Aitong
No. Çalışanları 70~110
Yıllık satış 890000-10800000
Yıl kurulan 1998
İhracat p.c < 10%

Giriş

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc., optik fiber ve kablo tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış, bağımsız fikri mülkiyet haklarına ve markasına sahip yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Eskiden Deyang Radyo ve Televizyon Kablo Fabrikası olarak bilinen şirket, 1998 yılında kurulmuş ve Çin'in önemli teknik ekipman üretim üssü olan Sichuan Eyaleti, Deyang Şehrinde yaklaşık 80.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.AITONG'un ana ürünleri arasında koaksiyel kablolar, veri kabloları, optik kablolar, optoelektronik kompozit kablolar ve diğer ilgili tesisler bulunmaktadır.Ürünleri telekomünikasyon, geniş bant, yayın ve ağ endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Şirket, gelişmiş uluslararası düzeyde çok sayıda üretim ekipmanı ve test ekipmanına sahiptir ve bir optik kablo teknolojisi araştırma ve geliştirme merkezi kurmuştur.Çin Radyo Televizyonu ve Çin Kulesi'ne uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Ürünler açısından, Çin Radyo ve Televizyonundan bir ağ erişim sertifikası sertifikası aldık.Yönetim anlamında ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almıştır.
Müşterilere sofistike ekipman, ileri teknoloji, mükemmel kalite sistemi, verimli pazarlama ağı, şirketin ürün ve hizmetlerinin kalitesi tam olarak garanti edilmiş ve pazarın ve kullanıcıların güvenini kazanmıştır.Ürünlerimiz Çin'de 20'den fazla il ve şehirde iyi satılmaktadır ve şirketimiz ayrıca müşterilere daha iyi hizmet sunmak için 4 saat içinde hızlı bir yanıt sağlamak için ondan fazla il ve belediye satış ve servis noktası kurmuştur.Şu anda firmamız Güneybatı Çin'de optik iletişim kablosu, koaksiyel kablo ve veri kablosu için önemli bir üretim üssü haline geldi.Firmamız her zaman "birlik, çalışkanlık, yenilik ve paylaşım" geliştirme anlayışına bağlı kalacak ve dünyaya daha iyi ürünler sunmak için çalışacaktır.

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Şirket Bilgisi
Faks:0838-280071
Telefon:+86 18892892582;+8613550651070;+86 15883847161
Skype:+86 18892892582;+8613550651070;+86 15883847161
Naber:+86 18892892582;+8613550651070;+86 15883847161
E-posta:eddie@aitongcable.com;vanessa@aitongcable.com;adam@aitongcable.com

Firma Adı:Sichuan Aitong Kablo Co, Ltd
Detaylı adres:51, Bohai Yolu, Jingyang Bölgesi, Deyang Şehri, Sichuan Eyaleti


 

Geçmiş

1990

 

Deyang Şehri Sanayi ve Ticaret için Shizhong Bölge İdaresinin endüstriyel ve ticari yönetim ofisi tarafından verilen endüstriyel ve ticari işletme kayıt anketi: doğrulamadan sonra, Deyang radyo ve televizyon kablo fabrikasının sahası, sermayesi, personeli, ekipmanı ve hammaddeleri belirlendi. temel olarak bir girişim kurma koşullarını karşıladı ve karşıladı.Kayıt olmayı ve "tüzel kişi lisansı" vermeyi kabul edin.

 

1998


Sichuan Aitong elektronik kablo üretimi Co., Ltd. (Hazırlık) ilk hissedarlar toplantısını yaptı ve Deyang radyo ve televizyon kablo fabrikasını Sichuan Aitong elektronik kablo üretimi Co., Ltd.'yi alacak şekilde yeniden yapılandırmaya karar verdi.


2000


Sichuan Aitong elektronik kablo üretimi Co., Ltd. olağanüstü bir hissedarlar toplantısı düzenledi.Şimdiye kadar, Sichuan Aitong elektronik kablo imalat Co., Ltd.'nin adı "Sichuan Aitong Cable Co., Ltd." olarak değiştirilmiştir.Aynı zamanda ilk başta optik kablo üretim kapasitesine sahip olmak için optik kablo üretim hatları da eklenmektedir.


2020


Platform geliştirme ihtiyaçlarına göre, Sichuan Aitong Cable Co., Ltd. mevcut ekibi entegre eder, aktif olarak taze kan sunar, ekibin rekabet gücünü sağlar, aktif olarak çevrimiçi bir platform oluşturur ve satış kanallarını genişletir.

Hizmet

Fiber optik endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip fabrikamız, 8000 metrekareden fazla ekipmana ve 10'dan fazla ürün üretim hattına sahiptir. Yaklaşık 200 eğitimli çalışan ve mühendis, gurur duyduğumuz ürünlerimize katkıda bulunuyor. 4 adet optik kablo üretim hattımız, 2 adet yüksek standartlı MPPO / MTP jumper montaj hattımız, 8 adet standart jumper üretim hattımız ve 10 adet PLC yönlendirici üretim hattımız bulunmaktadır.

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc. Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc. Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.
Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc. Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc. Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Ekibimiz

Şirket, her türlü iletişim ekipmanı aksesuarları, optik pasif bileşenler, kablosuz kapsama ekipmanları, teller ve kablolar vb. geliştirmekte ve üretmektedir. Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eden bir teknoloji kuruluşudur.Koaksiyel kablo, kelebek optik kablo ve optik aksesuar montaj hattı üretimine dayanan işletme, büyük ölçekli bir bilimsel ve teknolojik fabrika kuracak.
Müşterilerimizin bize güvenmelerinin nedeni, rekabette en uygun fiyat ve en mükemmel kalitenin mükemmel kombinasyonunu sunmamızdır.
Sahibiz:
1. Yüksek kalite garantisi: Şirketin ekibi, ürünlerimizin birinci sınıf kalite güvencesi sağlayabilmesini sağlamak için birinci sınıf becerilere ve deneyime sahiptir.
2. Müşteriler için tek durak çözüm: tedarik maliyetini sağlamak için büyük ölçekli üretim, tedarik ve satış;Ürünü oran ve güvenilirlik yoluyla sürekli iyileştirmek ve satış sonrası maliyeti azaltmak;Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ürün çözümleri tasarımı ile birleştiğinde, ürünlerimiz düşük maliyetli ve sektörde güçlü rekabet gücüne sahiptir.
3. En hızlı teslimat kapasitesi: Şirket, müşterilerin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilecek geleneksel ürün envanterine sahiptir.

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc. Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Kararlıyız:
1) %100 hatasız ürünler için çabalayın
2) Zamanında teslimatı sağlayın
3) Müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini anlayın
4) Öncü ve yüksek kaliteli ürünler sağlayın
5) Sorumluluklarımızı anlayın

 

Kurumsal ruh: tırmanın, asla durma!
Temel konsept: sınırsız yenilik • sürekli mücadele
"Tırmanma ve asla durmama" ruhu her birimize kök saldı ve peşinden koştuğumuz girişim ruhu haline geldi.
"Sınırsız yenilik", stratejik dönüşümün tüm Shuangdeng çalışanlarının aktif, esnek ve bilinçli bir şekilde takip etmesini ve stratejik seçimlere göre yenilik yapmasını gerektirdiğini yansıtır.
"Yürekten çok çabalamak", düşük karbon çağında şirketin, işletmenin kalitesi olarak kabul edilen kalkınmanın ilk sırasına sosyal sorumluluğu koyma sorumluluğuna sahip olması gerektiğini yansıtır.

 

Sertifikalarımız
Yönetim açısından, şirket ISO9001 Kalite Yönetimini elde etti
Sistem Belgelendirmesi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirmesi ve
ISO45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi.

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Mesaj bırakın