Üretim hattı

Ofis alanı

 

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

Firmamız ofis alanı ve ürün üretim alanı olarak ayrılmıştır.Ofis alanı, üretim görevleri dışındaki diğer işlerin yürütüldüğü ayrı bir ofis binasıdır.

 

üretim atolyesi

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

Üretim atölyesinin yeri: Firmamızda optik kablo üretim atölyesi, veri kablosu üretim atölyesi ve deri kablo üretim atölyesi dahil olmak üzere üç üretim atölyesi bulunmaktadır.

 

▌Üretim atölyesinin iç kısmı

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

Ürün üretim hattı planlaması makul, üretim ekipmanı tamamlandı ve üretim süreci standart hale getirildi.Üretim işçileri vasıflı.

 

▌Optik elyaf boyama üretim hattı

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.
  • Boyama hızı uluslararası lider seviyeye ulaştı ve operasyon uygun.
  • Yüksek derecede otomasyon, LED kür lambası, toplama ve yerleşim hattının her bir parçasının arızalanması durumunda otomatik alarm ve kapatma işlevi ve ekipman sağlık durumunun kendi kendine teşhis işlevi.
  • Led özel mürekkep.
  • Optik fiberi renklendirmek için basınçlı kaplama cihazı kullanılır ve kaplama tabakası tekdüzedir.

 

▌FTTH Optik kablo üretim hattı

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

Tek çekirdekli optik kablolar, çift çekirdekli optik kablolar ve dal optik kablolar gibi çeşitli iç mekan optik kabloları üretmek için kullanılır.Ekstrüde malzemeler PVC, LSZH vb. olabilir.

 

▌Optik kablo üretim hattı

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

İşte optik kablo üretim ekipmanının kısmi bir ürün gösterimi.Şirket ağırlıklı olarak çeşitli tipte optik kablolar, optik bileşenler ve merkezi demet tüpleri, katmanlı bükümlü, şeritler, ADSS ve iç mekan gibi optik erişim ürünleri üretmektedir.Şirket, modern tesis ve ekipmanlara sahiptir, dünyanın gelişmiş fiber optik ve kablo üretim teknolojisini benimser ve uluslararası gelişmiş yönetim kavramlarını ve sistemlerini, özellikle gelişmiş kalite yönetim sistemini tanıtır, böylece şirketin her üretim bağlantısı sıkı ve bilimsel kalite kontrolü altındadır.

 

▌Koaksiyel kablo ekipmanı

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

"Önce kalite, önce müşteri" şirketimizin tutarlı amacıdır.Şirket tarafından üretilen koaksiyel kablo, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti.Kusursuz yönetim mekanizması, şirkete, özellikle üretimin tüm bağlantılarında daha iyi ekipman performansına, eksiksiz yerinde verimlilik yönetimine ve kalite kontrol tesislerine ve araçlarına yansıyan yüksek kaliteli ve verimli bir operasyon süreci sağlar. fabrika ürünleri yüksek kaliteli özelliklere sahiptir.

 

▌Veri kablosu üretim ekipmanları

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Şu anda dünya bir bilgi toplumuna adım atıyor.Şirketimizin veri kablosu üretim ekipmanı, kategori 5, geliştirilmiş kategori 5 ve kategori 6 gibi piyasada popüler ağ kabloları üretebilir. Bunların ilgili iletim bant genişlikleri 16mhz, 20MHz, 100MHz, 100MHz (tam çift yönlü iletimi destekler), 250MHz ve 7. kategori

 

▌FTTH bağlantı hattı üretimi

 

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

FTTH prefabrik deri fiber optik kablo, çeşitli konektör tiplerine (LC / SC / St / FC / MPO / MTP) sahiptir ve farklı ekipmanlara takmak için farklı konektörler kullanılır.Cihazların her iki uçtaki portları aynı ise LC-LC / SC-SC / MPO-MPO jumper kullanabiliriz.

 

OEM / ODM

OEM OEM hizmeti
Firmamız tarafından sağlanan OEM OEM hizmeti, müşteri verilerinin onaylanması ve sözleşmelerin imzalanması ile başlar, hammadde tedarikçilerinin seçilmesi, ürün kalitesi ve kalite kontrol sistemine dikkat edilir.Onlarca yıllık üretim ve satın alma deneyimi sayesinde, büyük acentelerle uzun vadeli işbirliğini sürdürdük ve ürün üretim sürecinin güvenilirliğini ve kalitesini etkin bir şekilde sağlayabilen ürün testi ve montajı gibi çeşitli süreçlerde ürettik.

Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.Sichuan Aitong Wire & Cable, Inc.

 

Mesaj bırakın